SEŘIZOVAČ LINEK

Neaktivní nabídka

26000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenost se seřizovaním strojů ve výrobě? Umíte pracovat s technickými výkresy? Chcete stabilní a dobře placené zaměstnání? Pokud ano určitě mi pošlete svůj životopis nebo mi rovnou zavolejte. Budu se na Vás těšit.

Pracovní náplň

  • Seřizování, zajištění bezproblémového chodu a kontrola linky ve výrobě
  • Provádění kontrolní měření výrobených kusů a následná korekce
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • SŠ nebo SOU technického zaměření
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Znalost práce s měřidly
  • Zkušenost s prací na obráběcích strojích

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • Motivační odměny
  • Moderní a čisté pracoviště
  • Postupné navyšováí mzdy
  • Závodní stravování

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.