PROJEKTOVÝ MANAŽER ERP SYSTÉMU (60.-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Znojmo

Máte zkušenosti s řízením projektu a vyznáte se v ERP systému? Máte blízko k IT a vaše znalosti zasahují i do obchodních procesů? Pokud se domluvíte i anglicky zašlete nám svůj životopis! :) PROJEKTOVÝ MANAŽER ERP SYSTÉMU (60.-70.000 Kč)

Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Dohled a odpovědnost za plánování projektu
  • Implementace ERP systému
  • Zlepšování procesů napříč organizací
  • Kontrola a optimalizace obchodních procesů
  • Spolupráce s IT oddělením

Co požadujeme?

  • Praxe s implementací ERP systému
  • Znalost obchodních operací a procesů
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s řízením projektu a týmu lidí
  • Vzdělání ve softwarové inženýrství - velkou VÝHODOU
  • zodpovědnost, tah na branku

Co nabízíme?

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volnočasové aktivity - sport, kultura, dovolená
  • Příspěvek na důchodové připojištění
  • Školení
  • Možný kariérní růst
  • Práci ve fajn kolektivu :)

  • Místo výkonu práce: V okolí Znojma