OBCHODNÍ REFERENT s AJ - TECHNICKÝ OBOR

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte práci ve strojírenském oboru? Máte technické vzdělání a ovládáte anglický n jazyk na komunikativní úrovni? Pak je tato pozice určena právě pro Vás! Prosperující strojírenská společnost hledá novou posilu do svého týmu na pozici: OBCHODNÍ REFERENT s AJ - TECHNICKÝ OBOR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • příprava smluv a podkladů pro obchodní jednání
  • tvorba nabídek a ostatních dokumentů
  • zpracování dílčí odborné agendy
  • kooperace s dalšími členy obchodního týmu
  • denní komunikace v anglickém jazyce

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technické vzdělání - strojírenství
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • aktivní znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou
  • komunikativní dovednosti, aktivitu a technické myšlení
  • organizační schopnosti a týmového ducha

Co nabízíme?

  • profesního kouče
  • služební telefon
  • zázemí stabilní společnosti
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • možnost osobního rozvoje
  • vysoká odborná podpora společnosti

  • místo pracoviště: Brno