PLC PROGRAMÁTOR (50-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Most

Máte zkušenosti s programování v systému Allan-Bradley nebo Siemens? Hledáte novou práci na pozici PLC PROGRAMÁTORA (50-70.000 Kč)? Nadnárodní výrobní společnost právě hledá posily do svého týmu. Neváhejte a zašlete nám Vaše životopisy!!

Pracovní náplň

  • podpora oddělení Engineering (technicky a metodicky)
  • vytváření dokumentace a postupů k řídícím systémům a školení pracovníků údržby
  • pravidelné zálohování
  • programová a vizuální optimalizace řídících systémů
  • koordinace a řízení projektů CAPEX
  • dohled nad plány přidělených projektů

Co požadujeme?

  • VŠ nebo SŠ vzdělání v technickém směru, obor elektro
  • platnou vyhlášku č. 50/78 Sb., §6
  • anglický jazyk na pokročilejší úrovni výhodou
  • znalosti s PC programy: Siemens S7, řídící systémy Allen-Bradley
  • zkušenost s programováním bezpečnostních prvků (SPLC/ programovatelná BOZP relé) a servodrive (Lenze, SEW, Siemens),

  • Můžete nás uchvátit:
  • znalostí výrobních technologii, procesů, technické dokumentace
  • zkušeností v oblasti údržby, štíhlé výroby nebo analýzy výrobních procesů a kapacitních výpočtů ve výrobě

Co nabízíme?

  • roční bonusy
  • dovolenou 5 týdnů
  • sickdays
  • práci ve stabilní společnost a v příjemném kolektivu,
  • mobilní telefon, notebook
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na dopravu, stravenky
  • možnost seberealizace

  • lokalitu: Most