FINANČNÍ KONTROLOR (55-75.000 Kč)

Neaktivní nabídka

55000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Most

Baví vás čísla, analýzy, hledání efektivních řešení a úspor, nové výzvy a inovace? Anglický jazyk máte na velmi dobré úrovni? Pošlete nám váš životopis na pozici FINANČNÍ KONTROLOR (55-75.000 Kč)!!!

Pracovní náplň

  • Optimalizace procesů a vedení projektů
  • Forecasty, analýzy, budgety
  • Reporty a prezentace vedení v anglickém jazyce
  • Zodpovědnost za závěrkové účetní práce
  • Vedení menšího týmu finančního oddělení

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ ekonomického směru
  • Praxi v účetnictví a controllingu
  • Znalost příslušné legislativy v ČR i mimo
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s vedením finančních projektů
  • Znalost MS Excel a systému SAP (finance, controlling)

Co nabízíme?

  • Příjemné pracovní prostředí
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost pracovat z domu
  • Osobní a profesní růst
  • Práci na zajímavých projektech
  • Lokalitu Litvínov