IN-HOUSE OBCHODNÍK S AJ (40-50.000 KČ)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte ideálně vzdělání nebo znalosti technického směru a komunikativní angličtinu? Zvládate komunikaci se zákazníkem a rádi se pohybujete v zákaznickém servisu? Chcete být spojený s obchodem ve firmě, ale nedělat akvizice? Výborně! Zašlete mi Váš životopis! Strojírenská společnost hledá kolegu nebo kolegyni na pozici IN-HOUSE OBCHODNÍK S AJ (40-50.000 KČ)

Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • budete mít na starosti transakční zákazníky
  • vyřizujete agendu zákaznického servisu
  • jste přímo ve firmě, nejezdíte na akvizice, jen na občasné schůzky
  • zajišťujete efektivní zákaznický servis s odpovědností za prodej
  • budujete se zákazníky vztahy a děláte základní technickou podporu
  • spravujete obchodní smlouvy a identifikujete nové příležitosti
  • zpracováváte nabídky a vyřizujete objednávky

Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • komunikativní anglický jazyk
  • praxe v prodeji a zákaznickém servisu

Co nabízíme?

  • zázemí silné úspěšné strojírenské společnosti
  • odměny
  • kafeterii
  • týden dovolené navíc
  • sick days
  • příspěvky na stravování
  • penzijní připojištění
  • telefon, počítač
  • odměny za jubilea, odporacované roky

  • Lokalitu: Praha