ELEKTROPROJEKTANT - TRAKČNÍ VEDENÍ (40-60.000 Kč)

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vystudovanou školu v elektro oboru? Perfektně se orientujete v programech AutoCad a MS Office? Zajímá Vás oblast železnic a MHD? Hledáte práci pro stabilní českou společnost s možností rozvoje a růstu? Pak se chopte příležitosti a pošlete mi své CV na pozici: ELEKTROPROJEKTANT - TRAKČNÍ VEDENÍ (40-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Navržení technického řešení projektů pro trakční vedení
  • Komunikace se zákazníky
  • Spolupráce s ostatními kolegy na oddělení
  • Práce v programu AutoCad

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v elektro oboru - silnoproud výhodou
  • Znalost konstrukčních CAD programů na pokročilé úrovni
  • Znalost energetických výpočtů výhodou
  • Orientaci v zásadách navrhování trakčního vedení
  • ŘP skupiny B výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Bonusy a systém odměňování
  • Příspěvky na stavování
  • Možnost kariérního růstu
  • Jazykové a odborné kurzy a vzdělávání

  • Možnost nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!