POSILA VÝROBNÍHO TÝMU S BONUSEM 60 000 Kč

Neaktivní nabídka

22000 - 26000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Zavedená firma v Brně, která se specializuje na kompletování pohonných jednotek, hledá posily do své výroby. Pracuj pro firmu, kde se můžeš rozvíjet.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

    Práce na výrobní lince / 3 směny
    Ruční montování součástek
    Pokud máš elektro, budeš provádět i kontrolu měřením
    Práce ve stoje

Co požadujeme?

    Alespoň výuční list nebo zkušenost na podobné pozici
    Ochotu pracovat na 3 směny
    Být manuálně zručný a samostatný
    Být zodpovědný a dochvilný

Co nabízíme?

    Plat 22-26.000,-
    Odměna po zapracování 60.000,-
    Týden dovolené navíc
    Příspěvek na penzijko až 500,-
    Příspěvek na stravování, dotovaná jídla v kantýně
    Svoz z vybraných zastávek zdarma
    Firemní akce a benefity
    Když budeš šikovný, můžeš se vypracovat
    Místo výkonu - Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.