FINANČNÍ ANALYTIK – JUNIOR S AJ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Hledáte práci v mezinárodní, stabilní společnosti? Mluvíte anglicky a chcete jazyk aktivně využívat? Baví Vás účetnictví a chcete být součástí dynamického kolektivu? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní stavební společnost sídlící v Královéhradeckém kraji hledá kolegyni/kolegu na pozici: FINANČNÍ ANALYTIK – JUNIOR S AJ

Pracovní náplň

  • Rekonciliace měsíčních výsledků
  • Reporting
  • Konsolidace dat
  • Prezentace, ad-hoc analýzy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • AJ – pokročilá komunikativní znalost – PODMÍNKOU!
  • Znalost účetních osnov
  • Dobrou znalost MS Excel

Co nabízíme?

  • Práci v mezinárodní, stabilní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Stravování
  • 5 týdnů dovolené

  • místo výkonu práce: Hradec Králové