SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ Praha (50-65.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s komplexním zpracováním účetnictví s více entitami? Jste schopni základní písemné komunikace v anglickém jazyce? Jste odolní vůči stresu? Přidejte se do fajn čtyřčlenného účetního týmu! Nadnárodní obchodní společnost hledá posilu na pozici: SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ Praha (50-65.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zpracování účetnictví pro více entit
  • Účtování faktur, pokladny, bank aj.
  • Zpracování měsíčních a ročních účetních závěrek
  • Účtování na základě českých účetních standardů
  • Vedení rozvahových účtů i v cizí měně
  • Práce v Navision i ruční zpracování faktur

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Praxe v účetnictví min. 2 roky
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni (zejména emailová korespondence)
  • Schopnost práce v dynamickém prostředí bez standardizace procesů
  • Znalost českých účetních standardů

Co nabízíme?

  • Nové, moderní kanceláře a přátelské prostředí
  • 25 dní dovolené
  • Občasný home-office
  • Multisport karta
  • Občerstvení na pracovišti

  • Termín nástupu: 1.7. (nebo dle domluvy)

  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.