TECHNOLOG PRO KOMPOZITY Praha-východ

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Mělník

Máte zkušenosti v oblasti kompozitů? Vystudovali jste vysokou školu technického směru? Chcete se dále rozvíjet v perspektivním oboru? Pak hledáme právě Vás! Rostoucí výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: TECHNOLOG PRO KOMPOZITY Praha-východ

Pracovní náplň

  • vytváření technologických postupů výroby kompozitních dílů
  • řešení technických požadavků nářadí
  • zodpovědnost za nápravná opatření
  • spolupráce při tvorbě layoutu nových výrob
  • zodpovědnost za vybavení pracoviště
  • podílení se na přípravě a realizaci auditu
  • školení zaměstnanců
  • příprava návodek

Co požadujeme?

  • VŠ technického směru
  • praxi v oblasti kompozitů
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • mírně pokročilou znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • kvartální bonusy
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • termín nástupu: IHNED (nebo dle dohody)
  • místo výkonu práce: Praha-východ