ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/CE - OZP, ID - Klášterec nad Ohří

mzdové ohodnocení

Chomutov

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice. Staňte se součástí společnosti jako ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Pracovní náplň

  • Úklid kanceláří, společných prostor, toalet a kuchyňky

Co požadujeme?

  • Spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost, zkušenost na stejné pozici vítána

Co nabízíme?

  • 100 Kč/hodinu
  • Po - Pá 14-19hod
  • brigáda
  • Férové jednání
  • Odpovědného zaměstnavatele

  • Pracoviště na chráněném trhu práce přednostně určeno pro ID I. – III. stupně, OZP,OZZ

  • Místo výkonu práce: BOS Automotive Products CZ s.r.o.
    U Porcelánky 786, 431 51 Klášterec nad Ohří