ŠIKOVNÝ SEŘIZOVAČ S PRAXÍ (OD 27.000 KČ + PŘÍPLATKY)

Neaktivní nabídka

27000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Máte praxi se seřizováním výrobních zařízení? Dokážete rychle vyřešit drobnější poruchy? 12hodinnový směnný provoz vám nedělá problém? Přidejte se k nám a pracujte k prosperující výrobní společnosti jako: ŠIKOVNÝ SEŘIZOVAČ S PRAXÍ (OD 27.000 KČ + PŘÍPLATKY)

Moderní technologie

Pracovní náplň

  • seřizování svěřených zařízení
  • oprava drobnějších závad
  • výměna forem, dle výroby
  • spolupráce s oddělením údržby a nástrojárnou
  • příprava nástrojů

Co požadujeme?

  • min SOU v technickém oboru
  • praxe na obdobné pozici (automotive výhodou)
  • technické znalosti a myšlení
  • průkaz VZV
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12ctky)

Co nabízíme?

  • závodní stravování
  • nadstandartní příplatky za směnnost
  • Multisport karta
  • rozvoj odbornosti
  • stabilní zaměstnání

  • lokalitu severně od Liberce