ÚDRŽBÁŘ V 12HODINNOVÉM PROVOZU (OD 33.000 KČ)

Neaktivní nabídka

33000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Jste zkušený údržbář z výrobního prostředí nebo hledáte místo, kde zkušenost můžete načerpat? Vyznáte se v hydraulice nebo v elektrotechnice? Preferujete na 12ctky? Pošlete svůj životopis a staňte se součástí prosperující společnosti. ÚDRŽBÁŘ V 12HODINNOVÉM PROVOZU (OD 33.000 KČ)

Moderní technologie

Pracovní náplň

  • preventivní údržba strojních zařízení
  • akutní opravy strojních zařízení
  • práce s technickou dokumentací
  • komunikace s kolegy napříč výrobou

Co požadujeme?

  • alespoň SOU vzdělání technického směru
  • praxe na obdobné pozici
  • znalost hydrauliky a pneumatiky / orientace v elektro schématech
  • vyhláška 50/1978 sb. §6 výhodou
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12ctky)
  • zodpovědnost a samostatnost

Co nabízíme?

  • závodní stravování
  • nadstandartní příplatky za směnnost
  • Multisport karta
  • rozvoj odbornosti
  • stabilní zaměstnání

  • lokalitu severně od Liberce

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.