MISTR VÝROBY (40-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Chcete změnit Vaše dosavadní zaměstnání a máte zkušenosti s vedením týmu pracovníků? Tak to hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnost právě hledá nového kolegu na pozici MISTRA VÝROBY (40-45.000 Kč) Neváhejte a zašlete nám Váš životopis

Pracovní náplň

  • odpovědnost za denní úkoly na směně, organizace průběhu směny, dodržování technologických postupů
  • komunikace s vedoucím provozu
  • provádění záznamů o směně
  • spolupráce při řešení neshod v jakosti výrobků, strojů, měřidel apod.
  • vedení většího kolektivu

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání (preferujeme strojírenský obor)
  • praxi ve výrobním společnosti na pozici mistra - ideálně v automobilovém průmyslu
  • zkušenost s vedením většího týmu zaměstnanců
  • uživatelská znalost PC
  • komunikativní charakter se schopností organizovat práci ostatních, zodpovědnost a důslednost
  • ochotu pracovat na 12h směny (krátký/dlouhý týden)

Co nabízíme?

  • pružnou pracovní dobu
  • delší dovolenou až o týden
  • stabilní práci v mezinárodní společnosti
  • zaměstnanecké výhody a bonusy dle kolektivní smlouvy
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění

    Lokalitu: Ústí nad Labem