SPECIALISTA ZAKÁZEK (30-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Baví Tě jednat se zákazníky a ve své práci jsi vždy precizní? Chceš pracovat ve stabilní společnosti rodinného rázu s tradicí? Pak mi pošli životopis na: vlckova@acjobs.cz Přidej se k nám a buď náš nový: SPECIALISTA ZAKÁZEK (28-32.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástupní bonus

Pracovní náplň

  • komunikace se zákazníkem
  • kontrola správného zaskladnění zboží
  • technická podpora pro zákazníky
  • administrativa spojená s atesty a měření dle normy ČSN EN 1461

Co požadujeme?

  • alespoň středoškolské vzdělání (technický obor výhodou)
  • komunikativní znalost němčiny - velkou výhodou
  • uživatelské znalost práce na PC (SAP - výhodou)

Co nabízíme?

  • NÁSTUPNÍ BONUS 17.000 KČ
  • stravenkový paušál
  • 25 dní dovolené
  • kafeterie
  • jazykové kurzy
  • práci přímo v Plzni

  • Místo výkonu práce: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.