MANUÁLNÍ PRÁCE VE VÝROBĚ 60000 NÁSTUPNÍ BONUS

Neaktivní nabídka

22000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte praxi z výroby a nevadí vám práce na tři směny? Nabízíme stabilní zaměstnání do kmene za nadstandardní odměnu a nástupní bonus 60 000 Kč k tomu!

Pracovní náplň

  • Jedná se o odbornou samostatnou manuální práci
  • Práce podle jednodušších technických výkresů
  • Zaučení od zkušeného kolegy

Co požadujeme?

  • Vyučení v technickém oboru výhodou
  • Praxe z výroby (obsluha linky, stroje, montáž...)
  • Technické uvažování
  • Manuální zručnost

Co nabízíme?

  • Nástupní bonus 20.000 Kč
  • Zaměstnání do kmene
  • Příspěvek na dojíždění
  • Nadstandardní příspěvek za přesčasy
  • 5 týdnů dovolené
  • Zvýhodněné volání pro celou rodinu
  • Dotované závodní stravování
  • Místo pracoviště Brno-jih

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.