CONSULTANT SAP PP Pardubice/remote

Neaktivní nabídka

50000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte zkušenosti se SAP, konkrétně s PP modulem ať už z pozice Consultanta nebo dlouhodobého uživatele tohoto modulu? Jste analytický typ? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní technologická společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: CONSULTANT SAP PP Pardubice/remote

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za fungování modulu PP
  • komunikace s jeho uživateli
  • spolupráce s vývojovým týmem SAP
  • testování funkčnosti SAP PP
  • zjištění potřeb uživatelů SAP a návrhy na zlepšení procesů
  • řešení vzniklých problémů
  • školení uživatelů SAP na nové funkce v SAP PP

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost SAP modulu PP podmínkou
  • znalost anglického jazyka alespoň na písemné úrovni
  • analytické myšlení, samostatnost

Co nabízíme?

  • možnost práce na remote (s dojíždění do společnosti alespoň 1x za 14 dní)
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • systém kafeterie
  • stravenky
  • odborná školení

  • místo výkonu práce: Pardubice
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle potřeby)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.