VEDOUCÍ DIVIZE BEZPEČNOSTNÍ A ÚKLIDOVÉ SLUŽBY OSTRAVA

mzdové ohodnocení

Ostrava

Naše společnost cba corporation a.s. se od roku 2008 zaměřuje na poskytování bezpečnostních a úklidových služeb. Portfolio zákazníků máme v celé České republice i na Slovensku. Přijmeme nové pracovníky na úklid v Praze Říčanech. Čeká na vás práce v menším příjemném kolektivu.

Pracovní náplň

  • Vyhledávání a přijímání nových pracovníků,
  • Zaškolování, řízení, plánování směn,
  • Komunikace s obchodními partnery

Co požadujeme?

  • Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost,
  • Samostatnost v rozhodování, komunikativnost,
  • Umění jednat s lidmi

Co nabízíme?

  • Služební vůz, telefon, počítač
  • Odpovídající ohodnocení od 30.000,- Kč / měsíc
  • Lokalita: Ostrava

    Podrobnější informace u pohovoru. Kontaktujte na tel. čísle 725 677 254 (či 545 218 533) nebo na emailu info@cbacorp.cz

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.