TEAMLEADER DO VÝROBY (30.-35.000 Kč)

mzdové ohodnocení

Rokycany

TEAMLEADER DO VÝROBY (30.-35.000 Kč) Dokážete zadávat práci ostatním a dohlédnout na její realizaci? Máte potřebu za sebou vidět výsledky? Rád se učíte novým věcem, nebo obnovujete zkušenosti? Pokud je Vaše odpověď 3x ano, hledáme právě Vás!

Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za svěřený úsek výroby, komplexní řízení pracovní směny
  • dohled nad dodržováním standardů a pracovních postupů
  • spolupráce s dalšími úseky a s vedením společnosti
  • zodpovědnost za dodržování pravidel BOZP
  • vedení zaměstnanců na svěřeném úseku
  • zapisování do interního systému
  • ochotu pracovat ve 3směnném provozu

Co požadujeme?

  • min. SOU (výuční list) nebo SŠ vzdělání
  • praxe na podobné pozici výhodou, ne podmínkou
  • schopnost vést lidi a činit potřebná rozhodnutí
  • manuální zručnost

Co nabízíme?

  • široká škála nadstandardních benefitů jako třeba:
  • za každý odpracovaný rok dovolená navíc
  • příspěvek na dojíždění až 4000 Kč/měsíc
  • za splněnou docházku bonus přes 2500 Kč/měsíc
  • příspěvek na rodinné události a na sport
  • odměna za nalezení nového kolegy
  • očkování proti chřipce zdarma
  • zvýhodněné mobilní tarify a další.

  • místo výkonu práce: Rokycansko