ABSOLVENT - TECHNICKÉ OBORY (33-37.000 Kč)

Neaktivní nabídka

33000 - 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Jste čerstvými absolventy technického oboru? Hledáte po škole zajímavé pracovní uplatnění? Ještě jste se nerozhodli, kterým směrem se ve své profesní budoucnosti vydat? Využijte této jedinečné příležitosti seznámit se s celou výrobou významné mezinárodní společnosti a rekvalifitkovat se na seřizovače! Stačí, když nám pošlete svůj životopis! Tak už na nic nečekejte a ucházejte se o pozici: ABSOLVENT - TECHNICKÉ OBORY (33-37.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • seznámení se s jednotlivými pozicemi v rámci celé výroby
  • tvorba technologický postupů
  • absolvování školení na pozici seřizovač
  • spolupráce s ostatními kolegy a odděleními

Co požadujeme?

  • čerstvé absolventy SOU,SŠ – technické obory
  • ochotu práce - denní, odpolední, noční
  • ochotu a chuť učit se nové věci
  • flexibilitu a proaktivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • náborový příspěvek 20.000,- Kč
  • jedinečnou pracovní příležitost
  • možnosti profesního posunu
  • odpovídající mzdové ohodnocení + odměny, včetně náborového příspěvku
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na dopravu a stravování
  • příspěvky na masáže a pojištění
  • 13. a 14. plat
  • po zkušebce telefon iphone zdarma

  • místo výkonu práce: do 10km od Poděbrad