TECHNICKÝ KOORDINÁTOR VÝROBNÍHO PROCESU (NÁSTUP 26.000KČ)

Neaktivní nabídka

26000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Víte jak fungují stroje ve výrově? Dokážete monitorovat výrobní proces a vytvořit pracovní návod? Baví vás sběr dat a komunikace napříč výrobou? Hledáme odvážné techniky, kteří zvládnou práci s měřícími přístroji! Pokud jste jedním z nich - pošlete nám životopis a zkuste to!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Moderní technologie

Pracovní náplň

  • Seřizování a údržba výrobních strojů
  • Obsluha jednoúčelových strojů
  • Dohled nad výrobním procesem
  • Podílet se na tvorbě pracovních instrukcí
  • Sběr a analýza dat

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání v technickém oboru
  • Zkušenosti s technickou dokumentací
  • Práce na směny

Co nabízíme?

  • Příspěvek na stravování
  • Finanční bonus za noční a víkendy
  • Výborná dostupnost
  • Čisté pracoviště
  • Osobní bonus
  • Firemní akce
  • A mnoho dalšího

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.