VEDOUCÍ NABÍDKOVÉHO ODDĚLENÍ (50-63.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 63000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Jste technicky zaměřen/a a máte praxi v oblasti zpracování nabídek v oboru strojírenství či elektro? Jste Leader s velkým L a umíte vést a motivovat svůj tým? Angličtinu používáte na denní bázi a zvládáte i základy němčiny? Výborně, pak hledáme právě Vás! Pro naše nabídkové oddělení nyní hledáme vedoucího. Pošlete nám životopis ještě dnes! VEDOUCÍ NABÍDKOVÉHO ODDĚLENÍ (50-63.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Možnost home-office

Pracovní náplň

  • vedení týmu 12 lidí, rozvoj oddělení
  • technické zpracování nabídek
  • řešení komplikovanějších případů
  • péče o klíčové zákazníky
  • komunikace s managery ostatních oddělení - vývoj, nákup, engineering
  • reporting vedení, prezentace

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenost s nabídkami technického rázu nutná
  • praxe v oblasti strojírenství či elektro
  • zkušenost s vedením lidí
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • alespoň základy Německého jazyka
  • prezentační dovednosti, soft skills

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní společnosti
  • moderní pracovní prostředí, nejnovější technologie
  • flexibilní pracovní doba + možnost Home Office
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • rozsáhlý systém benefitů

    Místo výkonu práce: okolí Litovle