SEŘIZOVAČ- MOŽNOST REKVALIFIKACE (30 - 35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Máte čerstvě ukončené vzdělání a hledáte pracovní uplatnění anebo cítíte ve stávající práci, že potřebujete změnu povolání? Jste ochoten se nechat zaučit a vyškolit se tak, aby z Vás byl úspěšný seřizovač? Pak neváhejte a přihlaste se na pozici SEŘIZOVAČ- MOŽNOST REKVALIFIKACE (30 - 35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zajištění bezpečného a bezporuchového provozu výrobních zařízení
  • Diagnostika závad na robotickém pracovišti
  • Odstranění závad na robotickém pracovišti
  • Práce ve směnném provoze a čisté výrobě

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání
  • Ochotu učit se (zaškolení je cca půl roku)
  • Technické myšlení
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • Rekvalifikační kurz
  • Náborový příspěvek
  • Kompletní zaučení na danou pozici
  • Práci v čisté výrobě
  • Práci v nadnárodní a úspěšné společnosti
  • 13. a 14.plat
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na obědy
  • Příspěvek na masáže
  • Možnost výhodného mobilního tarifu
  • Možnost kariérního růstu

  • Místo výkonu práce: Severozápad od Poděbrad