ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ - RANNÍ SMĚNY (30-38.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Chcete mít volné víkendy a pracovat jen na ranní směnu? Máme pro Vás skvělou nabídku od menší nadnárodní firmy v rodinném duchu na pozici ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ (30-38.000 Kč). Neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Pracovní náplň

  • údržba a opravy strojů
  • kontrola a seřizování strojů a zařízení
  • práce s výkresovou dokumentací
  • preventivní údržba
  • zodpovědnost za plynulý chod výrobních strojů

Co požadujeme?

  • vzdělání v oboru elektro
  • platnou vyhlášku 50/1978 Sb. §5
  • znalost výkresové dokumentace
  • praxi ve výrobní společnosti
  • zkušenost s pneumatikou a hydraulikou

Co nabízíme?

  • rodinné prostředí a přátelský kolektiv
  • dovolenou navíc (i dle délky zaměstnání)
  • pololetní bonusy
  • příspěvek na dojíždění
  • stravenky, zvýhodněné stravování na pracovišti

    Lokalita: Žatec