Technický inspektor na 3 směny (od 26000 Kč)

Neaktivní nabídka

26000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete se neustále vyvíjet a učit se novým věcem? Setkal/a jste se už ve své praxi s kontrolou kvality a máte aspoň základní zkušenosti s měřením? Dokážete se vyznat v technické dokumentaci? Skvělé, čtěte dál, protože hledáme přímo Vás! Nadnárodní moderní firma nabírá nováčky na pozici: TECHNICKÝ INSPEKTOR (26-28.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Monitorování výrobků
  • Seřizování výrobních linek
  • Práce s mikrometrem
  • Tvorba pracovních návodů a instrukcí pro výrobu
  • Řešení nahodilých situací

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ nejlépe technického směru (ale není podmínkou)
  • Zkušenosti z oblasti kontroly kvality (práce s měřidly)
  • Praxi ve čtení výkresové dokumentace
  • Ochota práce na 3 směny
  • Zručnost, pečlivost a samostatnost

Co nabízíme?

  • Příjemné pracovní prostředí v klimatizované výrobě
  • Možnost vzdělávání a profesního rozvoje
  • Motivující finanční odměny
  • Stravenky, Flexipassy
  • Stabilní práci na dobu neurčitou

  • Místo výkonu práce: Brno