Balič/čka 2 směny R/O (až 24000)

Neaktivní nabídka

22500 - 24000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Rádi byste pracovali jen na 2 směny bez nočních a víkendů v klimatizované výrobě?Jste absolvent/tka a nevíte kde začít? Pošlete mi CV a ráda to s vámi proberu... Brněnská firma hledá operátora balení!

Pracovní náplň

  • Kompletace a balení výrobků
  • Jemná manuální práce ve stoje
  • Vizuální kontrola
  • Označování hotových krabic

Co požadujeme?

  • Min SOU nutností
  • Bystrý zrak
  • Ochota pracovat 2 směnném provozu R/O
  • Práce vhodná pro muže, ženy a absolventy

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování v závodní jídelně, dotovaný automat na kávu a občerstvení
  • Flexipassy / Životní pojištění
  • Kurzy angličtiny/ němčiny zdarma
  • Pololetní odměny
  • Bonusy nad rámec zákonných příplatků
  • Bonusy za rychlé zaškolení (propracované zaškolení)
  • Bonusy za účast ve zlepšovacích projektech
  • Příspěvek na teambuildingové aktivity
  • Parkovací místo před firmou
  • Čisté pracovní prostředí s klimatizací
  • Férový a lidský přístup
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.