LOGISTIK PRO MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOST (35-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Hledáme logistika! Jste to právě Vy? Máte zkušenost ve skladovém hospodářství a domluvíte se anglicky? Zajímá Vás oblast automatizace a digitalizace? Pak je tu příležitost právě pro Vás! Staňte se součástí našeho týmu! Mezinárodní společnost, špička ve svém oboru, hledá kandidáta na pozici: LOGISTIK PRO MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOST (35-50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • vedení projektů
  • rozvoj automatizace a digitalizace
  • implementace nových technologií
  • optimalizace stávajících procesů
  • spolupráce napříč firmou i s externími partnery

Co požadujeme?

  • praxe v logistice, skladových procesů a přepravě
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • zájem o oblast automatizace a digitalizace
  • znalost SAP výhodou
  • schopnost analýzy a vyhodnocení
  • práce v týmu

Co nabízíme?

  • přátelské a moderní pracovní prostředí
  • po dohodě možnost Home Office
  • dovolená 5 týdnů
  • cafeterie
  • závodní stravování s příspěvkem
  • mimořádné finanční odměny

  • místo výkonu práce: okolí Litovle