KVALITÁŘ PRO AUTOMOTIVE PROJEKTY (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Máte zkušenosti z kvality v automobilovém průmyslu? Znáte nástroje kvality? Neváhejte nám zaslat životopis! Mezinárodní výrobce komponentů do automobilového průmyslu, hledá novou pracovní posilu na pozici: KVALITÁŘ PRO AUTOMOTIVE PROJEKTY

Pracovní náplň

  • Příprava zavádění projektů do výroby z hlediska kvality
  • Vytváření potřebné dokumentace pro sériovou fázi
  • Spolupráce na měření dílů (koncepce, analýzy, vzorky)
  • Zodpovědnost za schvalování naměřených vzorků
  • Komunikace napříč odděleními

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání technického směru
  • Praxi v oblasti kvality v automotive
  • Znalost nástrojů kvality
  • Alespoň mírně pokročilou znalost angličtiny nebo němčiny
  • Zkušenosti se zaváděním nových projektů

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, 13. Plat
  • Zaměstnanecké výhody
  • Závodní stravování v areálu společnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: 50km východně od Prahy