ELEKTROMECHANIK (30.-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

Hledáte novou pracovní výzvu? Chtěli byste zažít rozjezd zcela nové výrobní haly? Nevadí Vám pracovat ve 3-směnnovém provozu? Tak mi zašlete svůj životopis na pozici ELEKTROMECHANIK (30.-50.000 Kč) a buďte u toho, když se rozjíždí nová výroba! VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • operativní opravy strojů i budovy
  • preventivní údržba strojů a zařízení
  • komunikace s výrobou
  • vedení knihy záznamů

Co požadujeme?

  • vzdělání min. SOU elektrotechnické
  • platnou vyhlášku 50 min. § 5
  • ochotu pracovat na 3 směny
  • Vhodné i pro absolventy

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • velmi atraktivní finanční ohodnocení
  • příspěvek na dojíždění
  • stravenky
  • měsíční bonusy

    Místo výkonu práce: v blízkosti Plzně