Finální Revizor s nadstandardním ohodnocením

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme šikovného kolegu do nejmodernější lakovny v Evropě. Jsi důsledný, samostatný, zdatný chlap, co si potrpí na přesnost a rád má vše pod kontrolou svěřených měřidel? Neváhej a zašli mi svůj životopis - dostaneš šanci.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástupní bonus

Pracovní náplň

    Práce primárně zaměřená na kontrolu drsnosti,lesku a kvality výrobku
    Lakují se dveřní rámy a jiné dílce kolejových vozidel
    Spolupráce na udržování systému jakosti
    Spolupráce na zákaznických auditech
    Práce se základními měřidly
    Práce podle výkresové dokumentace
    Příslušná evidence

Co požadujeme?

    Min SOU technického směru
    Praxe na podobné pozici
    Znalost práce se základními měřidly
    Orientace ve výkresové dokumentaci a práce podle ní
    Uživatelská znalost PC
    Ochota práce na 2 směny (ráno/noc)
    Samostatnost, zručnost, odpovědnost

Co nabízíme?

    Práci v silné společnosti s dlouholetými plány
    25 dnů dovolené
    Postupné a kompletní zaškolení
    Stravenky
    Směny bez víkendů
    Příspěvek na volný čas v rámci systému Cafeterie
    Nadstandardní ohodnocení přesčasů, nočních a případných víkendů
    Možnost zvýhodněného mobilního tarifu
    Svoz z centra Brna – ZDARMA
    Místo výkonu práce Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.