QUALITY ENGINEER AJ+NJ - AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

až 40000 Kč

Je Vám blízké prostředí automotive a znáte příslušné normy kvality? Dokážete aktivně komunikovat v anglickém i německém jazyce a jste ochotni cestovat? Pokud si troufáte, neváhejte s odpovědí - je zde jedinečná příležitost! Úspěšná mezinárodní společnost, výrobce komponent pro automobilový průmysl, právě obsazuje pozici: QUALITY ENGINEER AJ+NJ - AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za kvalitu zadaných projektů
  • spolupráce při transferu projektů ze zahraničí
  • zavádění požadavků zákazníků do výroby
  • vyřizování reklamací a řešení neshod
  • optimalizace procesů v oblasti zákaznické kvality
  • zpracovávání reportů a příslušné dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ / SŠ vzdělání
  • znalost systému a nástrojů kvality v oblasti automotive (FMEA, G8D, PPAP)
  • praxe na podobné pozici v oblasti automotive podmínkou
  • pokročilá znalost AJ i NJ pro každodenní komunikaci
  • dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • flexibilita a ochota cestovat do zahraničí
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • zázemí zavedené zahraniční společnosti
  • různorodá práce s využitím cizích jazyků a cestováním
  • přátelská atmosféra - mladý dynamický kolektiv
  • možnost dalšího kariérního růstu
  • motivující finanční ohodnocení
  • další zaměstnanecké benefity
  • lokalita pracoviště: Zlínský kraj