REFERENT PRODEJE

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Komunikativnost a chuť do práce k vám neodmyslitelně patří? Máte příjemné vystupování a chcete se rozvíjet v oblasti prodeje? Dokážete být systematický/á a pečlivý/á? Pokud ano neváhejte a pošlete mi svůj životopis. Budu se moc těšit na Vaši reakci!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Péče a denní komunikace se stávajícími zákazníky
  • Poskytování informací po telefonu a emailu
  • Úzká spolupráce s ostatními středisky ve společnosti
  • Evidence a kontrola objednávek
  • Nejedná se o vyhledávání nových zákazníků

Co požadujeme?

  • Výborné komunikační dovednosti
  • Schopnost práce na PC
  • Vzdělání není rozhodující
  • Profesionální vystupování
  • AJ/NJ výhodou

Co nabízíme?

  • Adekvátní zajímavé platové ohodnocení
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní teambuildingové akce
  • Závodní stravování
  • Motivační odměny a bonusy
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Místo pracoviště: Velká Bíteš

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.