CNC STROJE HLEDAJÍ K SOBĚ PROGRAMÁTORA (30.-33.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Setkal/a ses s programováním CNC strojů? Technická dokumentace je tvůj kamarád? Láká tě práce práce ve firmě, která tě umí spravedlivě ohodnotit? Tak čekáme právě na tebe! Pošli nám svůj životopis. CNC STROJE HLEDAJÍ K SOBĚ PROGRAMÁTORA (30.-33.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Programování vysekávacích strojů v systému TruTops
  • Spravování programů
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Komunikace napříč společností

Co požadujeme?

  • Praxe v programování vysekávaček Trumpf TC500 nebo TC5000
  • Znalost CAD
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Strojírenské vzdělání

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 13. mzdu
  • Příspěvek na stravu
  • Příspěvek na dojíždění
  • Férové finanční ohodnocení
  • Bonusy
  • Fajn partu na pracovišti :)

  • Místo výkonu práce: Okolí Přerova

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.