INŽENÝR VE VÝVOJOVÉM TÝMU s AJ ( 38-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

38000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máte elektro/strojní vzdělání a rádi byste se stali důležitým článkem vývojového týmu? Domluvíte se v angličtině o technických věcech? Skvělé! Hledáme právě vás! Buďte naším: INŽENÝREM VE VÝVOJOVÉM TÝMU s AJ ( 38-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • kooperace s konstruktéry, inženýry vývoje v rámci získání potřebných podkladů k výrobku
  • při zjištění změn norem spolupracovat s vývojovým týmem a zanést změny do produktů
  • práce s textem v cizím jazyce
  • komunikace s certifikačními orgány a testovacími laboratořemi
  • občasné služební cesty

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ elektro, popřípadě strojní vzdělání
  • angličtinu na úrovni lepší středně pokročilé
  • uvítáme praxi na obdobné pozici
  • absolventy řádně zaučíme

Co nabízíme?

  • FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBU
  • každoroční NAVYŠOVÁNÍ MZDY
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzdu, bonusy
  • jazykové kurzy zdarma
  • dotované stravování

  • lokalita: Plzeň-město