SMĚNNÝ SUPERVISOR VÝROBY (36-46.000 Kč)

Neaktivní nabídka

36000 - 46000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Hledáte uplatnění na pozici ve vedení výroby? Máte zkušenosti z obdobné pozice s vedením a koordinací lidí i jejich motivací a hodnocením? Chcete anglický jazyk využívat denně v práci? Pošlete nám váš životopis na pozici SUPERVISOR VÝROBY (36-46.000 Kč) !!!

Pracovní náplň

  • Koordinace, řízení výroby a kvality
  • Zodpovědnost za plynulý a efektivní chod výrobní linky, dodržování procesů a BOZP
  • Změny výroby, nápravná opatření
  • Reporting vedení společnosti
  • Vedení, motivace a hodnocení zaměstnanců

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (technický směr vítán)
  • Min. 2 roky praxe na obdobné pozici ve výrobě
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (denní komunikace)
  • Zkušenost s vedením lidí
  • SAP výhodou
  • PRÁCI V NEPŘETRŽITÉM PROVOZU

Co nabízíme?

  • Nejmodernější technologie v oboru
  • 25 dní dovolené
  • Teplá jídla na pracovišti, velký výběr
  • Penzijko, wellness, fitness, koncerty, divadla
  • Denní využití angličtiny s kolegy, vedení, zákazníky, dodavateli
  • Lokalitu: Pardubice