OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO LED TECHNOLOGIE

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte novou práci? Jste pracovitý člověk a chcete se realizovat v úspěšné české společnosti v Brně? Pak hledáme právě Vás! Moderní a úspěšná společnost působící v elektrotechnickém průmyslu hledá kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Reagujte! Budete mezi prvními.
Česká firma

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky.
  • Realizace požadavků klientů a dohled nad průběhem zakázky.
  • Práce v systému SAP.
  • Možnost spolupráce na zahraničních projektech.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ (nejlépe elektro - slaboproud).
  • Orientace v LED technologiích.
  • Komunikativnost, samostatnost, technické myšlení, zodpovědný přístup.
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni.

Co nabízíme?

  • HPP ve stabilní české společnosti.
  • Prostor pro rozvíjení vlastních nápadů a inovací.
  • Stravenky.
  • ActivePass.
  • Firemní akce.
  • Občerstvení na pracovišti.
  • Sick days.
  • Firemní akce a školení.

  • Okres: Brno - město

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.