CONTROLLING SPECIALIST (up to 50.000 CZK)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Chtěli byste pracovat v mezinárodní společnosti a každý den využívat angličtinu? Máte prokazatelnou praxi v oblasti finančního controllingu a vystudovanou vysokou školu? Pokud jste odpověděli ANO, pak je tato pozice přesně pro Vás! CONTROLLING SPECIALIST (up to 50.000 CZK)

Pracovní náplň

  • Analýza dat a roční plánování
  • Tvorba a zavádění controllingových procesů
  • Pravidelná tvorba kalkulací
  • Kooperace s interním auditem
  • Kontrola obchodních a výrobních aktivit
  • Pravidelný reporting výsledků

Co požadujeme?

  • VŠ ekonomického směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovní
  • Zkušenost na obdobné pozici podmínkou
  • Znalost MS Office – Excel, Outlook
  • Odborné zkušenosti z mezinárodní firmy výhodou

Co nabízíme?

  • Příjemné pracovní prostředí ve stabilní společnosti
  • 25 dnů dovolené
  • Další osobní vzdělávání
  • Finanční příspěvek na stravování
  • Intenzivní použití cizího jazyka
  • Příspěvky na sportování

  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Hradec Králové