FARMACIE - PRÁCE VE SKLADU - 0,5 ÚVAZEK (15-17.000 Kč)

Neaktivní nabídka

15000 - 17000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Máte zkušenosti s prací v lékárně či farmaceutickém průmyslu a zároveň Vám není cizí práce ve skladu? Hledáte práci, kde nebudete trávit většinu svého času? Pak je tu příležitost pro Vás! Mezinárodní společnost, se sídlem v Olomouci, hledá posilu! FARMACIE - PRÁCE VE SKLADU - 0,5 ÚVAZEK (15-17.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • kontrola dodaného zboží
  • manipulace s těžkými břemeny
  • skenování zboží
  • práce v interním systému a zadávání dat
  • řešení reklamací
  • administrativa
  • práce na poloviční úvazek

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání
  • praxe v oblasti farmacie či lékárenství výhodou
  • fyzická zdatnost
  • práce na PC

Co nabízíme?

  • mzda respektující úroveň zkušeností
  • flexibilní pracovní doba
  • dovolená nad rámec zákona
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti

  • místo výkonu práce: Olomouc

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.