VEDOUCÍ VÝVOJOVÉHO STŘEDISKA s AJ

Máte zkušenosti v oblasti vývoje a tvorby technologických postupů? Komunikujete plynule v anglickém jazyce a máte zkušenosti s vedením lidí? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Mezinárodní úspěšná společnost hledá kolegu na novou pozici: VEDOUCÍ VÝVOJOVÉHO STŘEDISKA s AJ

Pracovní náplň

  • Vývoj a zavádění nových výrobků do praxe
  • Realizace projektů v oblasti vývoje nových produktů
  • Návrh a řízení rozpočtu oddělení
  • Personální řízení a zodpovědnost za oddělení vývoje (cca 8 podřízených)
  • Pravidelné reportování

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání nejlépe technického či elektro směru
  • Mnoholeté zkušenosti na obdobné pozici v oblasti vývoje
  • Prokazatelné zkušenosti s vedením lidí
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (denní využívání)
  • Dobré znalosti IT technologií (vytváření databází, knihoven, velmi dobrá znalost MS Office)

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • Nová pozice s novými výzvami
  • Finanční bonus 2x ročně, pravidelné roční navýšení mzdy
  • Příspěvek na dojíždění, dotované stravování, jazykové kurzy
  • Čisté a příjemné pracovní prostředí

    Místo výkonu práce: Plzeň