PROVOZNÍ ÚDRŽBÁŘ - ZÁMEČNÍK (NÁSTUPNÍ BONUS + STRAVENKY)

Neaktivní nabídka

27000 - 30000 Kč

Pro našeho klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici Provozní údržba! Hledáme člověka, který se nebojí opravit stroj, zajímá se, jak fungují mašiny ve výrobách a dokáže s týmem táhnout za jeden provaz! Pokud máte zájem o nabídku práce, neváhejte se na nás obrátit a poslat nám životopis!

Pracovní náplň

  • Budete provádět potřebné opravy a výměny
  • Kontrolovat a odhalovat poruchy a závady
  • V případě zjištění příčiny poruchy zajistit odstávku stroje
  • Podílet se na opravách rotačních strojů

Co požadujeme?

  • Výuční list nebo maturitu
  • Praxe na pozici údržby nebo zámečník
  • Orientace v technické dokumentace
  • Technický nadšenec
  • Práce na směny

Co nabízíme?

  • Finanční odměna po ukončení zkušební doby
  • Kvartální odměny
  • Příspěvky na dojíždění
  • 25 dní dovolené
  • Půjčky zaměstnancům
  • Firemní akce
  • Lokalita: Mělník

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.