MANAŽER KVALITY s AJ (50-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

Jste zkušený quality manager a komunikujete v angličtině téměř na denní bázi? Máte zkušenosti s vedením podřízených a hledáte společnost, pro kterou Vás bude bavit pracovat? Pak jste našli, co hledáte. Významná nadnárodní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici: MANAŽER KVALITY s AJ (50-70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • řízení kvality v rámci norem ISO 13 485 (znalost není podmínkou)
  • vedení týmu pracovníků (2 analytici kvality)
  • zaškolování nových tváří
  • řešení interních i externích (zákaznických) auditů (většina zahraničních zákazníků)
  • Znalost postupů lean managementu, zlepšování procesů
  • komunikace napříč společností a vedením kvality v zahraničí, pravidelný reporting
  • správa a řízení dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • prokazatelnou víceletou praxi v kvalitě (automotive, strojírenství nebo zdravotnické prostředky)
  • zkušenosti s vedením podřízených (vedoucí/zástupce vedoucího kvality)
  • anglický jazyk - schopnost komunikovat napříč celou společností (telefonicky, emailem i osobně)
  • preciznost, organizační schopnosti, smysl pro detail a proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • práci v příjemném kolektivu v nadnárodní společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem
  • vzdělávací kurzy a možnost kariérního růstu
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na PP
  • stravenky
  • možnost nástupu dle domluvy
  • místo pracoviště: 30 km západně od Brna