SPECIALISTA PŘÍJMU ZAKÁZEK 30-35.000 KČ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Hledáme komunikativního kolegu pro příjem zakázek, který se nebojí promluvit se zákazníkem v němčině nebo angličtině. Práce není čistě v kanceláři, budete se pohybovat i v prostředí výroby. Rozhodně se nejedná o stereotypní práci jde o pozici SPECIALISTA PŘÍJMU ZAKÁZEK 30-35.000 KČ :).

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • příjem zakázek od zákazníka
  • řešení individuálního požadavku zákazníka na výrobu
  • komunikace s mistry ohledně časové náročnosti zakázek
  • komunikace se zahraničními zákazníky (v AJ nebo NJ)
  • zpracování dokumentace spojené s objednávkou

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • komunikativní znalost jazyka - preferujeme NJ ale v AJ se také domluvíte
  • znalost výrobního prostředí ve strojírenství velká výhoda
  • uživatelskou znalost PC, znalost SAP výhodou

Co nabízíme?

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • práce je na dvě směny, odpolední ale budete končit nejdéle v 18:00 hodin
  • různorodou nestereotypní práci
  • využití cizího jazyka
  • fajn prostředí a kolektiv
  • zakázky máme stabilně stále, nemusíte se bát, že nás položil COVID :).

  • místo výkonu práce: Plzeň - dojedete k nám pohodlně MHD.