VEDOUCÍ VÝROBY s AJ

Neaktivní nabídka

40 - 50 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Jste zkušeným mistrem ve výrobě a cítíte, že máte na víc? Nebo již máte zkušenost s řízením více linke ve výrobě? Skvělé, hledáme VEDOUCÍHO VÝROBY s AJ

Reagujte! Budete mezi prvními.
Příspěvek na dojíždění

Pracovní náplň

  • odpovědnost za správný chod linek ve výrobě
  • vedení mistrů výroby
  • sledování plnění nastavených cílů
  • sledování a úprava opatření v rámci kvality

Co požadujeme?

  • vzdělání, ideálně technického směru
  • praxi na podobné pozici či praxi jako Mistr výroby
  • komunikativní angličtinu - potřebujete se domluvit na základních informacích
  • praxi v oblasti automotive výroby

Co nabízíme?

  • odpovídající mzdu
  • dovolenou navíc
  • možnost kariérního růstu
  • příspěvek na dopravu/ dojíždění

  • místo výkonu práce: Okolí Plzně