OBSLUHA ŘÍDÍCÍHO SYSTÉMU 29.000KČ

Neaktivní nabídka

28000 - 29000 Kč

Už Vás nebaví stát na jednom místě? Hledáte příležitost s širším rozsahem? Hledáme kolegy s technickým nadšením pro obsluhu řídícího systému! Nehledej ale získej novou pracovní příležitost! Máš dostudovanou střední školu? Umíš čelit výzvám a hledáš nové pracovní příležitosti? Zašli nám kontakty nebo životopis a udělej krok lepším směrem!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Pochůzková činnost
  • Dohled nad stáčením cisteren
  • Práce z velínu
  • Kontrola stavu provozu
  • Evidence a analýza zjištěných informací
  • Dohled na odstávkou i najíždění nových technologií
  • Laboratorní kontroly

Co požadujeme?

  • Maturitní vysvědčení v technickém oboru
  • Praxe v průmyslu
  • S kolegy se střídat na směny
  • Znalost práce s PC
  • Praxe v průmyslu výhodou

Co nabízíme?

  • Nástupní odměna až 15.000KČ
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní akce a půjčky
  • Finanční odměny
  • Firemní akce pro rodiny
  • Lokalita: Kralupy nad Vltavou

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.