VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KONSTRUKCE

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Jste odborníkem na mechanickou konstrukci a máte zkušenosti s vedením týmu lidí? Mluvíte plynule anglicky a máte výborné organizační schopnosti? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná výrobní společnost působící v oblasti automotive právě obsazuje pozici: VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KONSTRUKCE

Pracovní náplň

  • Řízení oddělení konstrukce
  • Odpovědnost za chod oddělení
  • Řízení lidských zdrojů po stránce rozvoje a kontroly výkonu
  • Vedení rozpočtu oddělení
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Vedení změnových řízení

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ideálně technického směru
  • Víceletá praxe na pozici konstruktéra
  • Podmínkou zkušenosti s vedením lidí
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Výborné organizační schopnosti, přirozená autorita, cílevědomost

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • pružná pracovní doba a další
  • místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj