SERVISNÍ TECHNIK S VYHLÁŠKOU 50 §6

Máte elektro vzdělání a platnou vyhlášku 50/1978 sb. §6? Dokážete zapojit elektroinstalace? Vlastníte ŘP sk. B? Láká vás práce v terénu? Pošlete mi životopis a získejte práci v rodinné firmě zabývající se výrobou navíjecích strojů! SERVISNÍ TECHNIK S VYHLÁŠKOU 50 §6

Česká firma

Pracovní náplň

  • opravy a údržba navíjecích a balících strojů v firmě
  • opravy a údržba navíjecích a balících strojů u klientů
  • zapojení a uvedení strojů do provozu u klientů
  • školení obsluhy stroje
  • řešení komplikovaných technických problémů

Co požadujeme?

  • alespoň SOU vzdělání v elektro oboru
  • platnou vyhlášku 50/1978 sb. §6
  • orientaci v elektro dokumentaci
  • schopnost zapojení elektroinstalace dle výkresu
  • ŘP sk. B
  • časová flexibilita, samostatnost a příjemné vystupování

Co nabízíme?

  • práce v jednosměnném provozu s možností částečně klouzavé pracovní doby
  • bonusy za plnění plánu a celoroční odměny
  • příplatky na obědy, výběr z pěti jídel
  • příjemné firemní akce
  • skvělý kolektiv a podporující nadřízený, kterého opravdu zajímá Váš názor
  • dostatečná doba na zaškolení

  • nástup ihned/dle domluvy
  • lokalita: Holice (20 km z Pardubic, Hradce Králové a Vysokého Mýta)
  • v případě zájmu zašlete životopis na feiferova.jitka@feifer.cz, nebo volejte 723 303 490