WINDOWS ADMINISTRATOR

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte zajímavou práci ve stabilní společnosti? Rádi komunikujete v anglickém jazyce? Zajímá Vás administrace serverů? Pokud ano, je tato pozice pro Vás ta pravá. Stabilní mezinárodní společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: WINDOWS ADMINISTRATOR

Pracovní náplň

  • každodenní podpora, správa a modernizace Windows serverů
  • podpora uživatelů
  • samostatné řešení problémů a žádostí
  • spolupráce s jinými odděleními (i zahraničními)
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT
  • praxe ve správě a administraci systémů 2 roky
  • komunikativní AJ slovem i písmem na denní bázi
  • znalost prostředí Windows serverů a vzdálené správy
  • pečlivost, analytické myšlení, komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení, 13. plat
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní doba
  • uplatnění v perspektivní mezinárodní společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • možnost profesního růstu
  • jazykové kurzy
  • místo výkonu práce: Brno