Account Manager/ka

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte praxi jako Obchodní manažer? Jste technicky zdatný a orientujete se ve výrobním odvětví nebo veřejném sektoru? Do firmy se sídlem v Brně hledáme Account Managera! Pokud Vás nabídka zaujala, tak mi napište nebo rovnou pošlete Váš životopis. Budu se těšit!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Akvizice nových obchodních příležitostí a klientů
  • Zpracovávání příchozích objednávek
  • Aktivní účast na obchodních jednání
  • Tvorba cenových nabídek
  • Podílení se na obchodních strategií společnosti
  • Cestování v rámci ČR

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe v oblasti B2B alespoň 2 roky
  • Komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Zodpovědnost, spolehlivost a ochotu učit se
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Plat 30. – 45.000Kč
  • 25 dní dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Služební automobil, telefon a notebook
  • Flexibilní začátek pracovní doby, možnost home office
  • Nástup možný ihned
  • Práce na HPP

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.