PLÁNOVAČ VÝROBY - STROJÍRENSTVÍ (32-42.000 Kč)

Neaktivní nabídka

32000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Máte zkušenost z oblasti plánování výroby? Orientujete se v technologickýh postupech a máte komunikativní znalost anglického jazyka? Tak to hledáme právě Vás! PLÁNOVAČ VÝROBY - STROJÍRENSTVÍ (32-42.000 Kč)

Pracovní náplň

  • tvorba výrobního plánu a kontrola jeho plnění
  • komunikace se zákazníkem a zákaznickým servisem
  • tvorba výrobních zakázek na základdě požadavků
  • spolupráce napříč všemi odděleními
  • zodpovědnost za termíny dodání
  • tvorba expedičního plánu a vedení výrobních porad

Co požadujeme?

  • praxi na obdobné pozici podmínkou (ideálně ve strojírenství)
  • orientaci v technologických postupech
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • schopnost hledat více variant řešení
  • pokročilá znalost MS Excel

Co nabízíme?

  • bonusy a prémie
  • stravenkový paušál
  • kartu Multisport
  • moderní technologie
  • možnost kariérního růstu
  • firemní akce

  • nástup možmý ihned
  • místo výkonu práce: Frýdek Místek

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.